meble na wymiar

meble kuchenne

szafy i garderoby

meble kuchenne

Najlepszym rozwiązaniem w zakresie urządzenia kuchni, która spełni Państwa marzenia są meble kuchenne na wymiar, idealnie dostosowane do kształtu i rozmiaru pomieszczenia oraz Państwa indywidualnych potrzeb.
Kuchnię swoich marzeń, razem z naszymi specjalistami, mogą Państwo zaplanować w trzech prostych krokach:

Krok 1 – Wybór stylu. Mogą zamówić Państwo u nas meble kuchenne w stylu klasycznej elegancji, meble stylowe oraz nowoczesne, designerskie rozwiązania. Do wyboru mamy wiele materiałów, które z całą pewnością zaspokoją Państwa potrzeby, takie jak: drewno, płyta laminowana, płyta MDF, szkło, fornir oraz lakier. Kształt, styl i kolor Państwa mebli zależy tylko od Państwa potrzeb i wyobraźni. Firma Darmi jest w stanie zrealizować każde zamówienie.

Krok 2 – Opowiedz nam, czego potrzebujesz.Pomagamy naszym Klientom w stworzeniu idealnego planu kuchni. Wystarczy, że po prostu opowiedzą nam Państwo o swoich potrzebach. Realizacja, materiały i akcesoria zostaną przez nas dostosowane do Państwa możliwości finansowych i upodobań. Zaplanujemy system przechowywania produktów, naczyń i akcesoriów. Zadbamy o to, aby Państwa kuchnia była nie tylko ładna, ale również funkcjonalna. W tym celu dopasujemy do projektu mechanizmy, takie jak: zawiasy, prowadnice do szuflad oraz specjalne systemy zamykania cargo, które ułatwiają korzystanie z szafek. Planując meble kuchenne uwzględnimy kształt i rozmiar pomieszczenia, dzięki czemu korzystanie z kuchni będzie bardzo wygodne.

Krok 3 – Ciesz się kuchnią swoich marzeń.

szafy i garderoby

Warto pamiętać, że poza funkcją przechowywania, szafy i garderoby na wymiar muszą być po prostu ładne. Drzwi do szafy pełnią często element wystroju pomieszczenia, powinny być dopasowane stylem i kolorem do całego mieszkania i koloru ścian. Nasze projekty zawsze są bardzo estetyczne. Planując wygląd Państwa szaf i garderoby do zabudowy mogą Państwo skorzystać z bezpłatnego doradztwa naszych specjalistów.

Co oferujemy?

Zaprojektowanie i wykonanie szafy i garderoby do zabudowy.
Pomoc w zakresie wyboru stylu i koloru.
Trwałe, solidne materiały, gwarancje na lata.
Nietypowe wzornictwo i kolorystykę, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnych, modnych wnętrzach.
Wyposażenie szafy i garderoby od A do Z we wszystko, czego potrzebują Państwo, aby optymalnie wykorzystać możliwości mebla. Oferujemy: szuflady, kosze, drążki, wieszaki, pantografy, półki różnych rozmiarów i przeznaczenia oraz wszelkie inne wyposażenie, odpowiadające na Państwa potrzeby.
Mogą Państwo sami zaprojektować wnętrze szaf lub garderoby lub skorzystać w tej kwestii z fachowej porady naszych specjalistów.