nasze realizacje

WNĘTRZE 1

To piękne wnętrze powstało z osobistych fascynacji jego właścicieli. Piękny design to nie tylko przedmioty, to scenografia naszego życia, która wpływa na jego jakość, na nasze emocje i zachowania.

WNĘTRZE 2

To bardzo ważne, by w naszym domu czuć się „u siebie”, móc być swobodnym i nieograniczonym. Dom to miejsce spotkań rodzinnych i wypoczynku oraz miejsce, do którego zawsze chętnie wracasz.

WNĘTRZE 3

Dziś coraz częściej otwieramy nasze kuchnie na salon. Stają się one dzięki temu integralną częścią tego pomieszczenia. Sztuka polega na tym, by miejsce przeznaczone do gotowania, było za razem funkcjonalne i spełniało swoje zadanie oraz pasowało stylistycznie do wystroju salonu.

WNĘTRZE 4

Salon, to miejsce, w którym spędzasz czas z rodziną, przyjmujesz gości oraz relaksujesz się. Ważne by miejsce to było przytulne oraz reprezentacyjne. Jasne pomieszczenia z połączeniem drewnianych elementów wydają się obszerniejsze, a za razem ciepłe i przytulne.

WNĘTRZE 5

Nowoczesny design pozwala zagospodarować niewielkie pomieszczenie w taki sposób, że wydają się one bardziej przestronne. Okazuje się, że przy odrobinie wyobraźni, nawet małe mieszkanie w bloku, może zyskać zupełnie inny charakter.

WNĘTRZE 6

Awangardowe rozwiązania potrzebują odwagi. Wnętrza takie często odzwierciedlają indywidualne poczucie estetyki i sztuki. Wymagają one specjalnych rozwiązań i nieszablonowego podejścia.

WNĘTRZE 7

Nieszablonowe wnętrza, to nieszablonowe rozwiązania. Piękno wnętrz tkwi w szczegółach i estetyce ich wykonania. Każdy element jest ważny i tworzy spójną, niepowtarzalną całość.

WNĘTRZE 8

Mieszkania w mikro rozmiarach wcale nie muszą być nudne. Wystarczy dobry projekt a nieciekawe, małe wnętrze zamieni się w przytulny salon z aneksem kuchennym.

WNĘTRZE 9

Pokój dziecka to nie lada wyzwanie dla rodziców. Musi on być funkcjonalny, ciekawy i sprawiać, że nasza pociecha będzie się wspaniale rozwijać. Pokój w stylu morskim to ciekawe rozwiązanie, które pozawala dziecku pobudzić wyobraźnię i przenieść się w inny świat – świat przygód i zabawy.